Zameriavame sa na prostredie zdravotníckych firiem.


Kto sme

Vantage tvorí zohratý tím ľudí, ktorí sa dlhodobo venujú prieskumu trhu so zameraním na štúdie v oblasti zdravia. Spája nás nielen záujem o prieskum, ale aj osobné pracovné skúsenosti z prostredia farmaceutických spoločností na pozíciách Sales a Marketing. Pre viac info o našom tíme kliknite sem.

To čo robíme, nie je len zber údajov. Vantage svojim klientom radí nielen to, ako čo najvhodnejšie získať dáta potrebné pre nasledovné obchodné rozhodnutia - ponúka predovšetkým komplexnú interpretáciu výsledkov a formuláciu akčného plánu.

My vo Vantage veríme, že spoľahlivé dáta sú len základ. Ale stavať sa dá iba na zdravých základoch. Preto veľkú pozornosť a našu energiu vkladáme do pochopenia potrieb klienta, jeho krátkodobých aj dlhodobých cieľov. Našimi zákazníkmi sú slovenské aj zahraničné pobočky popredných farmaceutických spoločností aj významné zahraničné prieskumné agentúry.

Vantage realizuje prieskumy všetkých typov kvalitatívneho (skupinové diskusie, individuálne hĺbkové rozhovory, Bulletin Board) aj kvantitatívneho prieskumu (online, telefonické aj osobné dopytovanie).

Pre viac informácií o našich službách, kliknite sem.

Zaujali sme vás? Máte otázky k spolupráci s nami?


Napíšte nám